Výměna čelního skla

VÝMĚNA ČELNÍHO SKLA ZDARMA

Provádíme výměny poškozených autoskel v případech, kdy poškození způsobilo druhé vozidlo (odlétnutý kamínek od jiného vozidla) tak z připojištění čelního skla nebo z havarijního pojištění.

Jedná-li se o pojistnou událost, NEMUSÍTE U NÁS PLATIT, za námi dodávaná originální autoskla ani za montáž. Výměny a opravy provádíme v těchto případech bezplatně. Nahlášení pojistné události můžete provést přímo v našem servisu a veškeré formality vyřídíme za Vás!

AKCE – Při výměně čelního lepeného autoskla z připojištění a povinného ručení viníka, od nás dostanete jako BONUS roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Nemáte čas? Nabízíme mobilní montáže po celé ČR nebo možnost vyzvednutí Vašeho vozu na Vámi určeném místě a to zcela ZDARMA.

Dokumenty ke stažení

výměna autoskla

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!