O Nás

Autosklo Davídek

Naše společnost Autosklo Davídek – Autoskla Praha se zabývá výměnou a opravou autoskel pro osobní automobily, nákladní automobily, autobusy a další motorová vozidla. Vašemu vozu se budou věnovat vyškolení technici s mnohaletou zkušeností v oboru. Nabízíme Vám pečlivost, lidský a profesionální přístup.

Dodáváme autoskla od řady světových výrobců (AGC, Pilkington, Saint-Gobain, Guardian…) a díky obsáhlé nabídce na skladě dokážeme uspokojit Vaše požadavky. Skladem vedeme autoskla čelní, boční i zadní a to ve všech barevných modifikacích a vybavení. Díky tomu jsme schopni provést výměnu jakéhokoliv autoskla do několika hodin.

Nabízíme i možnost vyzvednutí Vašeho vozu na Vámi určeném místě a to zcela ZDARMA. Pro výměnu rozbitého autoskla mimo naší provozovnu využijte náš mobilní autoskloservis. Přijedeme přímo k Vám a sklo vyměníme.

Autosklo Davídek – Autoskla Praha spolupracuje s celou řadou pojišťoven, takže pojistnou událost nahlásíte přímo u nás a výměnu autoskla provedeme zdarma!

Naše základní hodnoty

TO, CO NÁS ODLIŠUJE..

Školení specialisté

Disponujeme špičkovými specialisty, kteří jsou pravidelně školeni a zdokonalováni v problematice moderních technologií, materiálů a postupů.

Moderní technologie

Náš servis disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

Vynikající výsledky

Provádíme servis špičkové kvality. Mluví za nás nespočet spokojených zákazníků, kteří naší společnost doporučují známým a kamarádům.

Životní prostředí

Při své práci klademe velký důraz na životní prostředí. Zbytkové materiály ekologicky likvidujeme.

Náš tým

David

David

Technik

Štěpán

Štěpán

Technik

Romana

Romana

Administrativa

Přidejte se k nám

Hledáme klempíře

Nabízíme pracovní pozici klempíře v mladém a dynamickém kolektivu za velice příznivých platových podmínek.

více informací