NON-STOP servis

NON-STOP SERVIS

Byli jste vykradeni? NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Okamžitá pomoc motoristům 24 hodin denně 365 dní v roce!

V případě potřeby opravy autoskel po vykradení vozidel nebo výměny čelních a zadních skel nás kontaktujte na NON-STOP LINCE: 739 33 66 81 a my se o Vás postaráme! Máme na skladě skla na většinu u nás provozovaných vozidel (k dispozici cca 9.000 kusů autoskel). Máte-li netradiční typ vozidla nebo není-li požadované autosklo na skladě, spolehlivě Vám dočasně nahradíme rozbité autosklo plexisklem (mimo čelního skla). Po následném objednání a montáži originálního autoskla Vám konečnou cenu snížíme o 500 Kč.

  • Čelní skla
  • Boční skla
  • Boční trojúhelníky
  • Pevné prosklené boky
  • Zadní vyhřívaná skla
  • Plexiskla na míru

Profesionální montáž a úklid skla z interiéru vozu zajišťujeme v krátké době cca 45 minut. Průměrná doba opravy lepeného čelního nebo zadního skla je 3 hodiny.

nonstop servis

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!