Mobilní autosklo servis

MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS

Náš mobilní tým je připraven vyrazit se servisním vozem za Vámi kamkoliv po ČR, kde poškozené autosklo na místě opravíme. Opravy je možné provádět téměř kdekoliv – v práci, v garáži, ve firmě, ale i na parkovišti. Ani mrazy do -5 stupňů Celsia nejsou při použití speciálních lepících sad, které jsou bez příplatku, problémem. Jedinou překážkou pod širým nebem je déšť, který vadí pouze v době montáže.

Mobilní montáže provádíme po celé ČR. Praha a okolí: v některých případech je výhodnější si opravované vozidlo přivézt na naši dílnu, kde ho opravíme a poté přivezeme na dohodnuté místo. Tato služba je ZDARMA.

Dokumenty ke stažení

Mobilní servis

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!