Tónování autoskel - autofólie

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL - AUTOFÓLIE

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek. Folie ani po letech netvoří bublinky ani prasklinky, záruka je 3 roky i na barevnou stálost a montáž. Ochrana proti UV záření a tepelnému záření je maximální. Folie se instalují na vnitřní stranu skel bez nutnosti vyjmutí autoskla. Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná bezchybná odborná instalace. Technici specializující se na instalaci autofólie jsou speciálně školeni a mají mnohaletou praxi v oboru díky čemuž je zaručena vysoká kvalita a dokonalé, mnoho let sloužící zatmavení autoskel vozidla.

Každé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg.značka, číslo schválení a typ použité fólie na každé sklo.Při aplikaci autofólie SunTek na autoskla vozidel pracujeme výhradně s exkluzivním materiálem nové generace SunTek Windows Films vyráběné firmou Commonwealth Laminating & Coating. Inc. USA.

Výhody u autofolií:

  • Snížení teploty v interiéru až o 75%
  • Polepy bez demontáže skel
  • Zabránění průniku UV záření
  • Zvýšení pocitu soukromí ve vozidle
  • Nový a atraktivní vzhled Vašeho vozu
  • Zmenšuje rizika úrazu při havárii - střepy ze skla
  • Snižuje procentuálně možnost vykradení vozidla
  • Kvalita a odborná montáž certifikovaným technikem
  • Příznivé a bezkonkurenční ceny už od 3900Kč za celý vůz

Všechny úpravy a opravy zasklení vozidel, které mají za následek snížení světelné propustnosti zasklení, je možné provádět pouze za dodržení podmínek daných předpisem EHK č. 43, resp. směrnicí 92/22/EHS a musí podle nich být schváleny. Podle těchto technických předpisů nesmí být celková propustnost světla čelního skla nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nižší než 70 %.

Zdroj: Policie ČR, Měřič propustnosti světla.

Tónování autoskel

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!