Oprava autoskel - scelování

OPRAVA AUTOSKEL - SCELOVÁNÍ

Prasklina na čelním skle nemusí vždy nutně vést k výměně celého autoskla. Pomocí moderní technologie a kvalitních nástrojů se dá opravou praskliny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla.

Co vlastně scelení skla znamená?

Jedná se o alternativní opravu k výměně autoskla. K opravě praskliny dochází pomocí odsátí vzduchu z dutiny a jeho nahrazení speciální pryskyřicí, která má index lomu světla stejný jako sklo.

Až 80% prasklin vzniklých od letícího kamene je technicky opravitelných za předpokladu, že prasklina nekončí v okraji skla a nenachází se v zorném poli řidiče.

Po opravě je původní prasklina v pohledu do interiéru vozu ve většině případů již neviditelná. Každá oprava autoskla po sobě zanechává drobné optické stopy, které se ve výsledku mohou lišit podle typu praskliny.

Je možné opravit prasklinu v jakémkoli místě čelního skla?

Legislativa EU vylučuje opravy dvouvrstvých autoskel v zorném poli řidiče - EHK č.43. Zorné pole řidiče je zjednodušeně řečeno plocha v šířce 30 cm mezi volantem a horním poloměrem stírané plochy při pohledu vně z vozu. U vozidel nad 3,5 t jde o plochu 30 x 30 cm ve výhledu řidiče. Přesné stanovení hranic plochy zorného pole posoudí náš vyškolený technik.

Scelování autoskel

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!