Renovace předních světlometů

RENOVACE PŘEDNÍCH SVĚTLOMETŮ

Máte staré světlo na vyhození? A co ho zrenovovat? Renovujeme přední světlomety na všech značkách automobilů. Plastové i skleněné.

Během provozu automobilu dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců, nebo zašlosti vlivem slunečního záření a počasí. To má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy. Pořízení nových světlometů bývá nákladné, a proto Vám nabízíme levnější variantu v podobě renovace světlometů pro odstranění škrábanců, zažloutlé vrstvy a konečné konzervace. Světla budou poté jako nová!

PROČ RENOVOVAT PŘEDNÍ SVĚTLOMETY U VAŠEHO AUTA?

  • Zvyšuje Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici
  • Šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světlometů
  • Vašemu vozu dodá původní vzhled a krásu
  • Zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji
  • Rychlé a efektivní řešení problému s průhledností světlometu na STK
  • Životnost a průsvitnost zrenovovaného světlometu 3-5let
  • Cenově velice dobrá dostupnost 1ks už od 450,-
Renovace světlometů

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.

Další servis

vyberte si další služby

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!