tónování autoskel autosklo davídek

vítejte

ve společnosti

autosklo davídek

renovace světlometů

Výměny všech autoskel

autosklo praha

Osobní automobily, dodávky, TIR, autobusy…

nonstop servis

Rychlý servis autoskel

výměna autoskla

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

výměna autoskel

Mobilní autosklo servis

renovace světlometů

Přijedeme k Vám a sklo vyměníme na místě!

nonstop servis

Kvalita!

výměna autoskla

Za svojí práci ručíme letitou zkušeností

čištění interiéru

Máte pojištěná skla?

výměna autoskla

Pojistnou událost a veškeré formality vyřídíme za Vás.

VÝMĚNA AUTOSKEL

Provádíme výměny a opravy autoskel na všechny typy a značky automobilů. Montáže autoskel provádí vyškolený profesionální tým, který disponuje nejmodernějšími technologiemi a materiálem.

BYLI JSTE VYKRADENI?

NON-STOP servis Vám pomůže vyřešit Váš problém v krátkém čase a to i mimo pracovní dobu, o víkendu i ve svátek. Volejte NON-STOP linku a naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie firmy SunTek, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek.

Co nabízíme

U NÁS BUDETE SPOKOJENI

checklist icon

Značková autoskla

Disponujeme širokou škálou značkových autoskel přímo ve skladu – autoskla Škoda, autoskla VW, autoskla Ford, autoskla Audi, autoskla BMW, autoskla Mercedes, autoskla Peugeot, autoskla Renault, autoskla Citroën, autoskla Fiat, autoskla Honda, autoskla Toyota, autoskla Hyundai a další značky.

globe icon

NON-STOP servis

V případě potřeby opravy autoskel po vykradení vozidel nebo výměny čelních a zadních skel nám můžete volat non-stop. Naši specialisté se o Vás postarají v kteroukoliv hodinu!

forktruck icon

Vyřízení pojistné události

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami. Takže zajištění všech nezbytných formalit nechte na nás. Nahlášení pojistné události Vaší pojišťovně, nafocení poškození i ostatní administrativu pro Vás rádi zajistíme.

touch icon

Mobilní autosklo servis

Provádíme opravy jak na pobočkách v Praze a Teplicích, tak v případě potřeby na území celé České republiky. Po případě využijte náš Pick-up servis – vyzvednutí a vrácení vozu na Vámi určeném místě a čase.

NAŠE SPECIALIZACE

Specializujeme se na výměny a opravy veškerých autoskel na vozidlech.

 • icon

  Autoskla pro osobní automobily

 • icon

  Autoskla pro dodávky

 • icon

  Autoskla pro nákladní automobily / TIR

 • icon

  Autoskla pro autobusy

 • icon

  Autoskla pro pracovní stroje

AKCE A BONUSY !!!

Při výměně čelního lepeného skla z připojištění a povinného ručení viníka, dostanete od nás jako dárek roční dálniční známku a vyčištění interiéru.